POKOJE GOŚCINNE J.Z OPALSCY

       

         

           

                 

               

                            

   

  

   

  

  

  

  

  

OPIS OBIEKTU

 

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w nowo -wyremontowanym domu w Ojcowie zachowującym XIX wieczny styl zabudowy, stojącym pod malowniczym pasmem skałek jurajskich. Cały dom podzielony jest na trzy niezależne segmenty dedykowane Rodzinom, Przyjaciołom, Znajomym.

<< Foto nr. 2;3;4.

Pokój czteroosobowy z aneksem śniadaniowym (bez kuchni) w pełni wyposażonym, łazienką z prysznicem, garderobą. Całość o powierzchni 28 m kwadr. Do pokoju wchodzimy oddzielnym wejściem przez uroczy drewniany ganeczek - miejscem delektowania się poranną kawą. pokój jest na parterze w ekspozycji zachodniej - ganeczek w południowo - zachodniej.

<< Foto nr. 5;6;7.

Komfortowy, dwuosobowy apartamencik na parterze o powierzchni 37 m kwadr. w ekspozycji południowo - zachodniej, składający się z sypialni, w pełni wyposażonej kuchni z jadalnią i łazienki z prysznicem.

<< Foto nr. 8;9;10;11.

Komfortowy, obszerny apartament na piętrze o powierzchni 63 m kwadr. w ekspozycji południowo - zachodniej obejmuje dwie sypialnie z podwójnymi łóżkami, łazienkę z prysznicem (przy większej sypialni), WC na korytarzu, jadalnię dla sześciu osób z pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Istnieje możliwość zwiększenia miejsc w apartamencie do sześciu.

<< Dla liczniejszej Rodziny lub większego grona Przyjaciół możliwe jest łączenie dwóch apartamentów, apartamentu dwuosobowego z pokojem czteroosobowym lub całości.

 

Do dyspozycji gości:
- bezpłatny parking
- wygodna altana z pięknym widokiem
- duża łąka z miejscem do grilowania nad brzegiem Prądnika

Zapraszamy Państwa do naszego pięknego domu.


OPIS OKOLICY

  

Przez Dolinę Prądnika i Dolinę Sąspowską prowadzą liczne szlaki turystyczne o długości ok.23 km.,przybliżając rzadką roślinność, jaskinie i schroniska skalne oraz najdziwniejsze formy ukształtowane z wapienia jurajskiego.
 

W odległości 10 min. spacerem wzniesiona w 1901r. na dwóch brzegach Prądnika stoi "Kaplica Na Wodzie", nieopodal - Ruiny Zamku Kazimierzowskiego oraz nowoczesne Muzeum Przyrodnicze O.P.N. W odległości 6 km. - Zamek i Maczuga Herkulesa w Pieskowej Skale.

Miejsce pobytu stanowi doskonałą bazę do zwiedzania całej Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej, Dolinek Podkrakowskich, Krakowa, Wieliczki.


CENNIK

 

- pokój czteroosobowy - od 40 zł/osoba.
- apartament dwuosobowy - 150 zł/doba.
- apartament czteroosobowy - 240 zł/doba plus 40 zł za dodatkowe miejsce do spania.

Cena uzależniona jest od ilości osób oraz długości pobytu.
Doba noclegowa rozpoczyna się od godz. 14-tej a kończy się o godz. 11-tej.
Należność za cały pobyt rozliczana jest w dniu przyjazdu.

Rezerwacja nr. konta: PKO BP N.1 Skała 28 1020 2892 0000 5002 0051 6088


KONTAKT

    

POKOJE GOŚCINNE J.Z OPALSCY
Adres: Ojców 4a, 32-047 Ojców
tel. +48 12 389 11 31, 793 843 393
fax.: 

e-mail: opal_jz@interia.pl
www:

---

             

POKOJE GOŚCINNE  J.Z OPALSCY

         

Copyright © by EcoTravel 2006-2016 | zastrzeżenia prawne | www.ojcow.pl

     

ważność wpisu do: 28.06.2017