AGROTURYSTYKA GLANOWSCY

       

         

           

                 

               

               

 

 

 

            

 

 

 

  

OPIS OBIEKTU

   

Serdecznie zapraszamy Państwa do "Gospodarstwa Agroturystycznego Teodozji i Mirosława Glanowskich" malowniczo położonego w centrum Ojcowskiego Parku Narodowego.
Naszym Gościom Oferujemy:
- 5 pokoi w osobnym budynku: 3 pokoje 2 osobowe i 2 pokoje 3 osobowe, w każdym pokoju jest umywalka z ciepłą wodą, radio, TV, dostęp do internetu. W dwóch pokojach 2-osobowych dodatkowo kabina prysznicowa.
- 2 domki letniskowe mieszczący po 5 osób; z pełnym węzłem sanitarnym i zapleczem kuchennym, TV, oraz tarasem, z którego można podziwiać piękny ogród

- domek letniskowy mieszczący 7os., z pełnym węzłem sanitarnym i zapleczem kuchennym, TV i radio. Możliwość dostawek.

- pole namiotowe, Camping. Posiadamy obszerne pole namiotowe. Dla gości mieszkających w namiotach i przyczepach campingowych mamy do dyspozycji toalety oraz prysznic.

Cennik pola namiotowego : 6,00 zł/osoba; 4,00 zł/namiot
- podłączenie prądu do przyczepy - 9,00 zł
- parking - 6,00 zł/doba
- prysznic - 10min./4,00 zł
- Gospoda - serwujemy smaczne, tradycyjne domowe posiłki. Gospoda czynna codziennie w godzinach: 8.00 - 21.00. Zapraszamy!

Organizujemy Imprezy Okolicznościowe:
- ogniska dla zorganizowanych grup, dla dzieci, grille z atrakcjami, pikniki z potańcówkami.
- wyżywienie dla grup zorganizowanych.
- komunie, konferencje itp.
 


OPIS OKOLICY

   

Nasze gospodarstwo otacza piękna sceneria - lasy Ojcowskiego Parku Narodowego. Nieopodal (ok 0,5 km) znajduje się najpiękniejszy w tej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Zamek w Pieskowej Skale oraz Maczuga Herkulesa.


Na terenie Naszego obiektu znajduje się szereg atrakcji i udogodnień, aby Państwa pobyt u nas był miły, przyjemny i bezpieczny. Cała posiadłość jest ogrodzona. Na terenie obiektu jest huśtawka i piaskownica, aby dzieci mogły bawić się w bezpiecznym miejscu. Posiadamy także dwie zadaszone wiaty oraz grilla. Na dwóch polanach można pograć w piłkę. Ponadto posiadamy też podest do tańca. Organizujemy pikniki i imprezy okolicznościowe (urodziny, imieniny, rocznice itp.)

 

Na terenie obiektu znajduje się także strzeżony parking, który dla gości mieszkających w pokojach jest bezpłatny. Ponadto na terenie naszego gospodarstwa jest możliwość skorzystania z internetu (Wi-Fi). W naszej okolicy jest zasięg do wszystkich sieci komórkowych.
 


CENNIK

     

- prosimy o kontakt.


KONTAKT

    

Agroturystyka GLANOWSCY

Adres: Pieskowa Skała, Podzamcze 2; 32-045 Sułoszowa
tel.: 0-12 389 62 12
fax.: 0-12 389 62 12

e-mail: agro.glanowski@wp.pl 
www: www.agroglanowski.tur.pl 

      

AGROTURYSTYKA GLANOWSCY

         

Copyright © by EcoTravel 2004-2012 | zastrzeżenia prawne | patronat medialny | www.ojcow.pl

     

ważność wpisu do: 17.08.2013