DOMEK POD OJCOWEM

       

         

           

                 

               

  

                            

  

OPIS OBIEKTU

 

„Domek ze ścianką wspinaczkową pod Ojcowem” i „Pole namiotowe”
Domek położony jest 10 min od granicy parku Ojcowskiego w miejscowości Sąspów. Z jego okien rozciąga się widok na wierzchowine jurajska. 200 m od domku przebiega żółty szlak turystyczny z Pieskowej Skały ( do Zamku w Pieskowej Skale i Maczugi Herkulesa 15min) do Ojcowa przez dol. Sąspowską ( do Ojcowa przez jedną z najlepiej zachowanych w naturalnym stanie dolin ok. 90 min).

Dodatkową atrakcją domku jest wybudowana w stodole ścianka wspinaczkowa, tam pod okiem instruktora możliwe jest spróbowanie sił w tej dyscyplinie. Zapraszam również na wspinaczkę w skałach latem i zimą.

 
Domek jest do wynajęcia w całości tak, że mają państwo go tylko dla siebie ( maksymalnie do 16 os), jest również możliwość wynajęcia połowy domku. Składa się z czterech pokoi w jednym z nich znajduje się aneks kuchenny i łazienki z kabiną z hydro masażem.

 
Oferuje również do wynajęci stodołę, jeśli komuś nie chce się rozkładać własnego namiotu. Wygodnie można się wyspać na materacach pod ścianka wspinaczkową.

 


OPIS OKOLICY

 

Jura krakowsko-częstochowska to miejsce gdzie wśród malowniczych skałek i strumyków każdy znajdzie coś dla siebie. Turyści piesi znajdą setki kilometrów szlaków turystycznych. Po drodze do zwiedzenia są Orle Gniazda czyli średniowieczne zamki i cuda natury np. w postaci ponad tysiąca jaskiń. Dla cyklistów przygotowane są specjalne trasy, to samo tyczy się turystów uprawiających jeździectwo czy Nordic Walking. Wspinacze znajdą tu raj na ziemi wśród setek skał, a gdyby pogoda nie dopisała można skorzystać ze sztucznej ścianki, lub wybrać się na wyprawę speleo.

 


CENNIK

- Bez pościeli 20 zł/os.
- Z pościelą 40zł/os.
 


KONTAKT

    

DOMEK POD OJCOWEM Maciej Krzywda
Adres: Sąspów 261, 32-045 Sułoszowa
tel.: 507 080 115
fax.: 

e-mail:
www:

DOMEK POD OJCOWEM

         

Copyright © by EcoTravel 2006-2011 | zastrzeżenia prawne | www.ojcow.pl

     

ważność wpisu do: 23.12.2010