GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE AGATY RECH

       

           

  

           

                 

              

                            

  

OPIS OBIEKTU

 

Oczekujecie wypoczynku, ciszy i spokoju, szukacie bazy wypadowej na wycieczki po Ojcowskim Parku Narodowym --> trafiliście we właściwe miejsce.

U nas znajdziecie wygodne łóżka, przyjazną rodzinną atmosferę, zregenerujecie siły po męczącym dniu pracy. To miłe miejsce może stać się dla Was dogodnym punktem do rozpoczynania i kończenia wycieczek w celu poznania naszego pięknego kawałka Polski.

Na dzień dzisiejszy nasze Gospodarstwo oddaje do Państwa dyspozycji cztery całoroczne pokoje.
W trakcie pobytu u nas możecie Państwo skorzystać z kuchni w celu przyrządzania posiłków we własnym zakresie. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie łazienki.
 

Na terenie gospodarstwa możecie Państwo urządzić grilla. Jest huśtawka dla dzieci i inne atrakcje. Jeśli dysponują Państwo samochodem w cenie noclegu można go pozostawić na naszym ogrodzonym podwórku.

 


OPIS OKOLICY

  

Nasze gospodarstwo położone jest na południu Polski w środku wsi Wola Kalinowska, w Gminie Sułoszowa, w powiecie krakowskim, w województwie małopolskim. Wieś Wola Kalinowska, jak się Państwo przekonają usytuowana jest w samym centrum Ojcowskiego Parku Narodowego. Co prawda sama nie jest jego częścią lecz Ojcowski Park Narodowy otacza ją ze wszystkich stron.

 


CENNIK

   

- Prosimy o kontakt z nami...

 


KONTAKT

    

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE AGATY RECH
Adres: Wola Kalinowska ul. Jurajska 65
tel.: 0-12 389 19 84, kom.: 606 590 917
fax.: 

e-mail: noclegiojcow@interia.pl
www: www.noclegiojcow.pl

        

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE AGATY RECH

         

Copyright © by EcoTravel 2006-2013 | zastrzeżenia prawne | www.ojcow.pl

     

ważność wpisu do: 31.05.2014